Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Aktuálně

AKTUÁLNĚ:

Hlášení místního rozhlasu 17. srpna 2018

Upozorňujeme občany v Rudě nad Moravou, ulice Linhartova, že v pondělí 20. srpna bude od 8.00 do 12.00 hodin přerušena dodávka vody. 

Zdravotní středisko v Rudě nad Moravou MUDr. Prachař nebude od 20. do 24. srpna ordinovat z důvodu čerpání dovolené. 

Vedoucí lékárny v Rudě nad Moravou Mgr. Vařeková oznamuje změnu otevírací doby v lékárně v týdnu od 20. do 24. srpna následovně: po   8.00 – 11.00 hodin, úterý  12.00 – 15.00, středa zavřeno a čtvrtek a pátek od 8.00 do 12.00 hodin.

 

Hlášení místního rozhlasu 15. srpna 2018

 

Obecní úřad Ruda nad Moravou Vás zve na večer s country kapelou Micash a to v pátek 17. srpna od 19.00 hodin na koupališti v Rudě nad Moravou. Vstup je zdarma, občerstvení je zajištěno – grilované sele, dobroty z udírny, steaky.

Tělovýchovná jednota Fotbalový klub Vás zve na utkání hraná v neděli 19. srpna. Ve 14.00 hodin sehraje svůj zápas tým dorostu proti týmu Bludova a v 16:30 muži přivítají soupeře ze Sudkova. Občerstvení je zajištěno, srdečně zvou pořadatelé. 

V pondělí 20. srpna MUDr. Kudláček nebude ordinovat. Zdravotní sestra bude přítomna od 7.00 do 11.00 hodin, odběry krve se provádí od 7.00 do 8.30 hodin.

*

Naše obec

*

Hlášení místního rozhlasu 9. srpna 2018

 

Papírna Aloisov a.s. přijme do pracovního poměru pracovníky ke stroji na zpracování papíru v nepřetržitém provozu a pracovníky do výroby papíru v nepřetržitém provozu. Nabízí práci na plný úvazek, po zapracování smlouvu na dobu neurčitou, příplatky za směnnost a práci o sobotách a nedělích, příspěvek na stravování nebo stravenky, příspěvek na dopravu ze vzdálenějších míst, možnost profesního růstu. Zájemci se mohou informovat na telefonním čísle 583 320 245 u paní Kašparové nebo přímo v Papírně Aloisov v pracovní dny od 08.00 do 15.00 hodin. 

MěÚ Šumperk zakazuje podle ustanovení § 109 odst. 1 vodního zákona, v souladu s ustanovením § 115a vodního zákona, ve veřejném zájmu nakládání s povrchovými vodami, jejich odběr ze všech vodních toků a z nich napájených vodních ploch v celém správním obvodu ORP Šumperk. Zákaz odběru povrchových vod se netýká odběratelů, kteří jsou svou výrobní činností přímo závislí na odběru povrchových vod, za předpokladu dodržení podmínek stanovených v rozhodnutích opravňujících odběratele nakládat s povrchovými vodami.


Hlášení místního rozhlasu 6. srpna 2018

 

Společnost MDP GEO s.r.o. bude v následujících dvou týdnech provádět na území naší obce vytyčení podzemního vedení elektrického vedení nízkého napětí a následně bude provádět geodetické zaměřování. Zpřesňování polohy nízkého napětí probíhá pod záštitou společnosti ČEZ Distribuce, a.s. Společnosti MDP GEO při výkonu činností přísluší veškerá práva, která dle energetického zákona a za zákonem stanovených podmínek svědčí provozovateli distribuční soustavy, tj. oprávněnému vstupu a vjezdu na cizí nemovitosti, v souvislosti se zřizováním, obnovou, a provozováním distribuční soustavy energetické společnosti. 

V pátek bylo v Rudě nad Moravou u elektrárny nalezeno dámské jízdní kolo LADY 26 zelené barvy.  Majitel si ho může vyzvednout na OÚ v Rudě nad Moravou. 

 

V Radomilově se potuluje pes, krátkosrstý kříženec černé barvy s obojkem. Žádáme majitele, aby si své zvíře zajistil.

*

Naše obec

 

*

 

01_2018.pdf

*

Místní poplatky v roce 2018.docx

*

Kalendář svozu odpadů 2018.pdf

*

Hrabenov vodovod

*

Na Horách

 
*
 
 
*
 
 
 
*
 
*
*
*
 
 
*
 
 

 

*

Videa z okolí Hrabenova a jiné

*

 

Sokol Hrabenov-60 roků založení 1968

 

 

 


Hlášení místního rozhlasu 4. července 2018

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

TOPlist
Hrabenov