Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Aktuálně

AKTUÁLNĚ:

 

Hlášení místního rozhlasu 11. dubna 2018

 

Upozorňujeme občany v Rudě nad Moravou, ulice Na Vyhlídce směrem k č.p. 296, že zítra v době od 9.00 do 14.00 hodin (případně do odstranění závady) bude přerušena dodávka vody.

Zítra, ve čtvrtek 12. dubna, se uskuteční svoz plastů a nápojových kartonů.

Jednota COOP Ruda nad Moravou zve své členy na výroční členskou schůzi, která se koná zítra, ve čtvrtek 12. dubna, od 17.00 hodin v bistru Iva v Rudě nad Moravou. Srdečně zve dohlížecí výbor Jednoty.

Tělovýchovná jednota Fotbalový klub vás zve v sobotu 14. dubna na utkání mužů Rudy „A“ proti týmu Brníčko. Začátek je v 15.30. V neděli 15. dubna v 9.30 sehraje svůj zápas starší přípravka se soupeřem z Rapotína. Občerstvení je zajištěno, srdečně zvou pořadatelé. 

*

Hlášení místního rozhlasu 5. dubna 2018

Papírna Aloisov a. s., přijme do pracovního poměru v nepřetržitém provozu dělníky na výrobu papíru. Nabízí práci na plný úvazek, po zapracování smlouvu na dobu neurčitou, příplatky za směnnost a práci o sobotách a nedělích, příspěvek na stravování nebo stravenky, příspěvek na dopravu ze vzdálenějších míst, možnost profesního růstu. Dále hledá zájemce o krátkodobý pracovní poměr na dobu minimálně 4 měsíce. Jedná se o fyzicky nenáročnou práci, možnost nástupu ihned se všemi zaměstnaneckými výhodami a benefity. Zájemci se mohou informovat na telefonním čísle 583 320 245 u paní Kašparové nebo přímo v Papírně Aloisov v pracovní dny od 8. hodin do 15. hodin.

*

Hlášení místního rozhlasu 14. března 2018

 

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás dnes přijímá objednávky na veškeré kamenické práce, vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je nutné si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle 777 888 332.

 

*

01_2018.pdf

*

Místní poplatky v roce 2018.docx

*

Kalendář svozu odpadů 2018.pdf

*

Hlášení místního rozhlasu 11. ledna 2018

Zámečnictví Beran, s.r.o. Hrabenov přijme svářeče s platným svářečským průkazem CO2 do hlavního pracovního poměru za nadstandartních platových podmínek. Bližší informace na telefonním čísle 583 236 219 nebo email: beran@zamecnictvi-beran.cz.

*

Hrabenov vodovod

*

Na Horách

 
*
 
 
*
 
 
 
*
 
*
*
*
 
 
*
 
 

 

*

Videa z okolí Hrabenova a jiné

*

 

Sokol Hrabenov-60 roků založení 1968

 

 

 


Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

TOPlist
Hrabenov