Založit webové stránky nebo eShop

Aktuálně

Aktuálně:

 

Hlášení místního rozhlasu 25. září 2017 

 

V pátek 29. září bude uzavřen Obecní úřad v Rudě nad Moravou. Knihovna v Rudě nad Moravou bude v tento den otevřena do 15.00 hodin.

MUDr. Kudláček oznamuje, že od 29. září do 6. října nebude z důvodu čerpání dovolené ordinovat.

Autodoprava Spáčil nabízí volná místa na nákupní zájezdy do Polska – Kudowa Zdroj a to v termínech 10., 21., 24. a  28. října a 17. listopadu. Odjezd z Rudy nad Moravou bude vždy v 6.50 hodin od vlakového nádraží. Bližší informace a objednávky na telefonním číslo 608 834 221.

Hlášení místního rozhlasu 22. září 2017 

 

Dětské zdravotní středisko v Rudě nad Moravou MUDr. Spáčilová oznamuje, že v týdnu od 25. do 29. září nebude z důvodu čerpání dovolené ordinovat.

*

 

Hlášení místního rozhlasu 18. září 2017 

 

Mažoretky Ruda nad Moravou pořádají nábor nových členek od 4 let. Nábor probíhá v tělocvičně ZŠ Ruda nad Moravou ve středu 20. září od 16.00 do 16.30 hodin. Těší se na vás tým mažoretek.

MUDr. Prachař oznamuje, že nebude ordinovat ve čtvrtek 21. září a v pátek 29. září.

*

Zpravodaj srpen 2017

*

Hlášení místního rozhlasu 21. července 2017

 

Čerpací stanice LPG Bohdíkov – část Aloisov – oznamuje změny cen autoplynu a PB lahví. PB lahev 2kg za 110,-Kč, PB lahev 5kg za 220,-Kč, PB lahev 10kg za 330,-Kč. Autoplyn 1l za 12,90Kč. Dodavatelem autoplynu a PB lahví je FLAGA Hustopeče.

Nový majitel zámku v Rudě nad Moravou žádá občany, kteří vlastní nějaké materiály týkající se historie zámku, např. staré fotografie, pohledy, kresby apod., o jejich zapůjčení pro připravovanou výstavu historie zámku. Tyto můžete přinést na OÚ.

*

 

Informace pro občany

V rámci zkvalitňování služeb občanům byl zřízen portál pro občany GINIS RAP. Jedná se o rozhraní nad agendou příjmů, které přináší možnost moderní a efektivní komunikace mezi úřadem a občany. Toto řešení jistě ocení občané, kteří budou moci zadávat veškeré akce týkající místních poplatků přes internet.

Komunikace s občany je aplikace pro zpřístupnění údajů evidovaných v systému GINIS prostřednictvím internetového prohlížeče (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, atd.) nejen pro občany, ale i ostatní subjekty, které upřednostňují tuto formu komunikace. Občané tak získají například možnost nahlížet na stav svých pohledávek (poplatek za komunální odpad, poplatek za psa atd.) a zadávat požadavky na změnu těchto pohledávek (přihlášky, odhlášky atd.) bez nutnosti navštívit příslušný úřad.

Ke svému účtu si poplatník může přiřadit i další poplatníky, např. rodinné příslušníky a může tak mít vše na jednom místě, bez nutnosti registrace každého poplatníka zvlášť. U každé pohledávky se zobrazuje historie proběhlých plateb i informace o splatnosti dosud neuhrazených předpisů, včetně údajů důležitých pro provedení platby (bankovní účet, variabilní symbol, atd.). Platbu lze zadat i sejmutím QR kódu v mobilní aplikaci internetového bankovnictví.

Registrovaným poplatníkům budou také chodit avizace plateb jednotlivých pohledávek a to, 10 dní před splatností poplatku a každých 15 dní po splatnosti, nebude-li poplatek uhrazen.

V blízké době by měl být tento portál rozšířen i o další možnosti, jako např. podávání žádostí, podnětů, sjednávání si schůzek atd., formou vyplnění online formuláře ve svém uživatelském účtu na portálu občana.

Zaregistrovat se můžete přes odkaz Portál občana na webových stránkách obce Ruda nad Moravou, kde najdete i podrobný návod. Po zaregistrování Vám přijde potvrzovací email a do 24 hodin od registrace budete mít zpřístupněn svůj účet.

 

Bližší informace u paní Skopalové, tel. 583 301 614, mob. 734 684 691, email: skopalova@ruda.czpokladna@ruda.cz.

 

 

*

Naše obec.

*

KALENDÁŘ SVOZU ODPADŮ 2017.pdf

*

Ceník vodného Hrabenov-Hostice 2017

 

 

*

Naše obec zpravodaj

 

*

Naše obec

 

*

Přehled přijímaných druhů odpadů

ve sběrném středisku Ruda nad Mor.

*

Zpravodaj červenec 2016

 

*

Ceník služeb.docx

 

*

Termíny svozů 2016.xls

 

*

Příspěvky a granty 2016 článek.xlsx

*

Ceník palivového dříví. pdf

 

*

Videa z okolí Hrabenova a jiné

*

 

Sokol Hrabenov-60 roků založení 1968

*

Hrabenovský masopust 2016

*

 

 


Hlášení místního rozhlasu 13. července 2017 Hlášení místního rozhlasu 21. července 2017

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

TOPlist
Hrabenov